Súťaž o najlepšieho skauta/tku !!!

Ahojte moji milí, keďže sme si už dlho nesúťažili, tak mám pre Vás pripravenú  jednu zábavku na túto sezónu. Vyhlasujem súťaž o najlepšieho skauta resp. skautku Tkfitcentra. Vašou úlohou bude priviesť čo najviac nových klientov do TKfitcentra, podmienkou ale je, že nováčikovia sa musia udržať v pravidelných tréningoch minimálne 3 mesiace.

Záleží na Vašich motivačných schopnostiach, samozrejme, že Vás v tom nenechám a budem  maximálne motivovať aj ja.  Súťaž trvá od apríla do decembra 2017, výsledky vyhlásime na konci roka. Najvytrvalejší nováčik a traja najlepší skauti budú ocenení. Do súťaže sa môžu zapojiť všetci – stály klienti a pochopiteľne aj nováčikovia. Samozrejme nezáleží na tom na aké cvičenie chodíte a na aké cvičenie klientov privediete, či už je to SPINNING, FLOWIN, FitBCORE, alebo sú to kondičné tréningy pre ženy. Takže obvolajte všetky svoje kamošky a kamošov, známe a známych a hor sa cvičiť.

Nájdime tú guráž niečo so sebou urobiť a začnime sa konečne hýbať !!!

Takže priatelia súťaž nám v decembri skončila a ja som to všetko konečne spočítala  😀 . Keďže to bol prvý ročník s výsledkami som spokojná. Mnohí ste ma milo prekvapili. Všetkým, ktorí ste sa do súťaže zapojili úprimne ďakujem a víťazkám v kategóriách Najlepšia skautka a Najvytrvalejší nováčik z celého srdca GRATULUJEM !!!! 

U mňa je každá snaha ocenená, takže víťazky si môžu prísť prevziať zaujímavé ceny do TKfitcentra  😉 .

TK

 

 

Autor: tkfitcentrum

Som zanietená cyklistka a inštruktorka Spinningu a skupinových cvičení. Motivujem ľudí k tomu, aby zlepšili svoju kondíciu, zdravie a dosiahli vysnívané ciele a méty. Už viac ako 5 rokov si žijem svoj sen, a môj sen žije vďaka mne. Viac informácii o mne nájdete tu.