Sezóna začína v TK fitcentre …

Moji milí športoví priatelia,

tak leto sa nám skončilo a ja dúfam, že ste si počas tých krásnych letných dní poriadne oddýchli a načerpali silu. Teším sa, že sa budeme opäť stretávať na tréningoch.

Čo na Vás chystám …

Po odpočinku začíname Spinningovú sezónu vytváraním aeróbneho základu a trénovaním techniky jazdy.

A samozrejme ako nám celoročný tréningový cyklus káže 😎 , intenzita sa bude postupne zvyšovať 🙂 . Ten kto si udrží pravidelnosť v tréningu sa samozrejme nemá čoho báť 😉 .  Pridáme si aj obľúbené “dvojhodinovky”, aby ste sa pripravili na IV. zimný Spinningový maratón  😉 , kde si môžete preveriť svoju fyzickú zdatnosť a psychickú odolnosť  a potvrdiť si, že netrénujete zbytočne 😎 .

Na kondičných tréningoch pre ženy (a nie len pre ne  😉 ) Vás čaká opäť malá zmena. Bude to pestrejšie a nebudem Vám klamať aj ťažšie 🙂 . Veď vieme veľmi dobre, že nič nie je zadarmo, že áno?  😀 A aby sme videli pokrok, nezabudneme na pravidelné fyzické testíky.

 Niečo pre boľavé chrbátiky

Cez leto sa na nám vytvorila celkom pekná, ustálená a veselá skupinka dievčat na FitBCORE (skupinové cvičenie s fitloptami). Na tomto cvičení sa učíme aktivovať stred tela, tzv. “CORE”. Jednoducho a efektívne posilňujeme hlavne svaly chrbta, spodné bruško a zadné stehná. Práve to, čo každá z nás tak potrebuje. Takže ak máte chuť zacvičiť si zábavnou formou na fitlopte, pridajte sa k nám.

FlowinCORE sa stal za posledné roky medzi žienkami  veľmi obľúbeným cvičením. Cviče-nie prebieha v malých skupinkách až 3x do týždňa, no je pomerne ťažké sa do nich zaradiť, keďže dievčatá sú po viac ako 2 rokoch výkonnostne dosť ďaleko. Preto som sa rozhodla ponúknuť  Vám Kurz – Flowin pre začiatočníkov. Kurz rozbieham od septembra a obnáša 10 individuálnych tréningov plus úvodná hodina zdarma. A pretože mi záleží na tom, aby ste sa naučili správne prevádzať jednotlivé cviky a odniesli si tak z cvičenia čo najviac, uprednostňujem v rámci tohto kurzu jednu klientku na hodine (max. dve ale len po Vašej vzájomnej dohode)

Takže hor sa do cvičenia, žhavte mobily a rezervujte si miesto na niektorom z cvičení, ktoré Vás zaujalo. Treba sa dať do parády po lenivých letných mesiacoch, lebo o chvíľu sú tu zase Vianočné týždne obžerstva :D.

Cvičeniu zdar a kilám zbohom

TK

Jediný spôsob ako začať, je ZAČAŤ !!!

Autor: tkfitcentrum

Som zanietená cyklistka a inštruktorka Spinningu a skupinových cvičení. Motivujem ľudí k tomu, aby zlepšili svoju kondíciu, zdravie a dosiahli vysnívané ciele a méty. Už viac ako 8 rokov si žijem svoj sen, a môj sen žije vďaka mne. Viac informácii o mne nájdete tu.