Guľatiny …

Dni, týždne, mesiace a roky ubiehajú ako voda. Tréning strieda tréning a ani sa to nezdá, že TK fitcentrum oslavuje už svoje piate narodeniny. Na mojich lekciách či už Spinningových, Flowinových alebo iných sa vystriedalo množstvo ľudí. Už ich môžem rátať aj na stovky 😉 .

Ľudia prichádzajú, odchádzajú a najvernejší zostávajú. Mnohí ste sa mi hlboko vryli do srdca. S najvernejšími sme prežili niekoľko spoločných akcií a maratónov, z ktorých mám kopu krásnych zážitkov a s ďalšími sme si možno zatiaľ len nenašli čas. Verím však, že príde aj na to… S niektorými sme sa možno spriatelili viac, s inými možno menej. 

Napriek všetkému som Vám všetkým veľmi vďačná, že som Vás mohla spoznať. Ďakujem za prejavenú dôveru po celé tie roky. Možno ani neviete, ale každý z Vás ma niečo naučil,niekam posunul a nejakým spôsobom zasiahol do môjho života. A mne už len zostáva dúfať, že aj ja som Vás k niečomu motivovala a možno trochu zasiahla aj do Vašich životov.

Teším sa na Vás pri ďalších spoločných tréningoch 🙂

…. ešte raz  z celého srdca ďakujem

TK

„Všetci sme anjeli s jedným krídlom. Ak chceme lietať, musíme sa objať.“

Luciano De Crescenzo

Autor: tkfitcentrum

Som zanietená cyklistka a inštruktorka Spinningu a skupinových cvičení. Motivujem ľudí k tomu, aby zlepšili svoju kondíciu, zdravie a dosiahli vysnívané ciele a méty. Už viac ako 8 rokov si žijem svoj sen, a môj sen žije vďaka mne. Viac informácii o mne nájdete tu.